O firmie

 

Pompy ciepła powietrze woda

Dostarczamy na rynek urządzenia klimatyzacyjne charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, ale również konkurencyjną ceną. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wysokie oczekiwania naszych odbiorców. Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i doradztwem w doborze pomp ciepła oraz asortymentu pomocniczego. Klimatyzacją zajmujemy się od 1999 r. Nasi doradcy posiadają międzynarodowe szkolenia EUCERT z zakresu instalacji i wiedzy technicznej o pompach ciepła. Ze względów na rosnące zainteresowanie pompami ciepła oferujemy również urządzenia przeznaczone do współpracy z nimi takie jak klimakonwektory.

 Europejski znak certyfikowanego instalatora

Certyfikat EHPA

Informujemy państwa, iż nasi pracownicy ukończyli europejskie szkolenie dla instalatorów pomp ciepła, które zakończono egzaminem i wpisaniem do europejskiej bazy danych instalatorów.

„Europejski System Szkoleń i Certyfikacji Instalatorów Pomp Ciepła (EUCERT) jest programem mającym na celu ustanowienie jednolitego poziomu szkoleń dla instalatorów pomp ciepła w całej Europie zakończonych certyfikatem na poziomie europejskim. Kluczowym elementem jest ten sam materiał szkoleniowy (przetłumaczony na język lokalny) dla wszystkich szkolonych osób w Europie, który pozwala na otrzymanie kwalifikacji na tym samym poziomie a co za tym idzie otrzymanie certyfikatu uznawanego we wszystkich krajach Europy, w których dostępny jest EUCERT.” [źródło PORT PC, www.portpc.pl]